۳- خارج از کنترل

۳- خارج از کنترل

امروز بیستم دی‌ماه ۱۳۹۹هست و موضوع اپیزود‌ سوم، «خارج از کنترل» هست که در ادامه‌ی اپیزود دوم پادکست به‌همین‌سادگی هست. اگر اپیزود دوم رو گوش نکردید‌، توصیه می‌کنم که ابتدا اون رو گوش کنید که از نظر درک داستان‌، کمکتون می‌تونه بکنه. در هر صورت به طور خلاصه عرض کنم که عنوان اپیزود دوم «قانون بیماری‌، قانون شفا» بود که در اون یک سری از تجربیات شخصی‌ام رو در بیان کرده بودم و نهایتا قوانین بیماری و شفا رو در جهان‌بینی به‌همین‌سادگی توضیح داده‌ بودم. در اپیزود سوم‌، قصد دارم در مورد بخشی از تجربه‌ی من صحبت کنم که مربوط می‌شه به اتفاق عجیب و “خارج از کنترل”ی که باعث شد من و همسرم‌، کاملا «ناخواسته» در ایران ماندگار بشیم؛ و در ادامه‌اش هم قوانین حاکم بر «خواسته و ناخواسته» در جهان‌بینی به‌همین‌سادگی رو بیان خواهم کرد.

این پست دارای ۱ نظر است

  1. Elham
    Elham

    سلام
    چقدر این فایل فوق العاده بود، مخصوصا اون بخشی که گفتین باورتون این بوده که همه چیز باید ساده به ما برسه؛نه اینکه دست و پا بزنم و تقلا کنم.در واقع این یکی از مواردی هست که به همین سادگی رو برای من خیلی جذاب می کنه، و در این مدت کوتاهی که کلاس ها رو شرکت کردم دارم درک می کنم. که میشه اینطوری هم گفت اگه اجازه بدیم که رشد و تکامل ما به درستی انجام بشه و خدا کارش رو انجام یده و هر چیزی در زمان خودش اتفاق میفته(قانون صبر) اونم به سادگی و با لذت.
    و این جمله تاکیدی(هر اتفاقی که در زندگی من میفته یا همون چیز خوبی میشه که من میخوام و انتظار دارم، یا یه چیز خوبی میشه که فکرشم نمی کردم) خیلی خوب بود،که البته در محصول فوق العاده چگونه صدای خدا را یشنویم در بخش عمل به وحی خدا هم مفصل در موردش توضیح داده بودین.این بار درکش برام کامل تر شد…آهنگ آخر پادکست هم عااالی و باورساز بود….ممنونم از شما که با تعریف داستان زندگیتون کاربرد قوانین در زندگی روزمره رو مرور کرده و تاثیر و نتایج عمل کردن به قوانین رو بازگو می کنین.

دیدگاهتان را بنویسید