افرادی که در فرایند درک قوانین قدم می‌گذارند و آگاهانه سعی در خلق زندگی و شرایط خود دارند، گاهی با شرایطی مواجه می‌شوند که قوانین و عللی که باعث وقوع یک تجربه‌ی خاص می‌شود را نمی‌توانند درک کنند‌، یا در یک موقعیت خاص‌، نمی‌دانند که چه عملی را بر مبنای قوانین موفقیت بایستی درپیش گیرند.

برای این دسته از دوستان‌ (فارغ از اینکه عضو کلاس‌های به‌همین‌سادگی باشند یا خیر)، این امکان وجود داردکه در یک جلسه‌ی خصوصی با هم در مورد این مسأله‌ی خاص گفتگو کنیم و آن را از منظر قوانین هستی واکاوی نماییم. این جلسه به صورت فایل تصویری ضبط خواهد شد و فقط در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بارها بتوانید به آگاهی‌هایی که در آن ارائه شده است رجوع نمایید و آن را دوره کنید.

لازم به ذکر است که این یک جلسه‌ی «مشاوره» نیست که به شما بگویم چه کار بکنید یا نکنید! یا قرار نیست که نتیجه‌ی آن این باشد که یک سری صحبت‌هایی را بشنوید که صرفا حال شما را به صورت موقتی بهتر کند! بلکه با این جلسه‌، دقیقا به قوانین مربوط به موضوع مورد نظرتان تسلط خواهید یافت و خودتان قادر خواهید بود که بهترین تصمیمات را با توجه به خواسته‌های خودتان‌، اتخاذ نمایید. در این جلسات‌، شما یک ماهی نخواهید گرفت‌، بلکه ماهی‌گیری خواهید آموخت‌.

۱- پس از نهایی‌سازی رزرو جلسه‌ی خصوصی‌، لطفا یک پیام صوتی (بین ۷ الی ۱۳ دقیقه) ضبط کرده و به شماره واتساپ ۰۰۹۸۹۳۳۲۲۸۱۱۵۰ ارسال نمایید.

۲- سه بازه‌ی زمانی حدودا ۶۰ دقیقه‌ای (در روزهای آتی) که برای جلسه پیشنهاد دهید؛ سپس هماهنگی لازم جهت تعیین وقت نهایی انجام خواهد شد.

۳-این جلسه به صورت ویدیویی برای استفاده‌ی شخصی شما ضبط شده و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.