درباره‌ی به‌همین‌سادگی

به‌همین‌سادگی یک نگرش متفاوت نسبت به جهان هستی است که مبنای آن‌، سادگی و لذت‌، و تجربه‌ی زندگی کردن در «حال» هست. در این جهان‌بینی‌، مسیر موفقیت هم‌زمان در همه‌ی جنبه‌های زندگی طی می‌شود‌، آن هم در مسیری ساده و لذت‌بخش…

در کلاس‌های آنلاین‌، محصولات و پادکست‌های به‌همین‌سادگی‌، این رسم زندگی آموزش داده می‌شود و بدون تردید افرادی که به این مسیر مستقیم موفقیت هدایت می‌شوند‌، تجربه‌ی رشد همه‌جانبه را به سادگی در زندگی تجربه خواهند کرد.

هــر مسیـرِ سختی‌، مسیرِ اشتباه است
چون که «ربِّ عالِم»‌، هدایتگرِ راه است

ســادگیّ و لـــذّت‌ در همه‌ی زنـدگی
تو زِ «او» طلب کن‌، به همین سادگی!

چون جهانِ هستی‌، پایه‌اش فرکانس است
هیچ چیز نه ستم‌، نه بر مبنای شانس است

هر چه از تو خواهیم‌، استجابت کنی
فرکانسِ آن را‌،  به همین سادگی!

در رهِ زندگی‌، اگر که خواستاری
نه زمین بیفتی‌، نه به چاهِ خواری

تنها جای پای‌، که هرگزَت نلغزد
«یکتاپرستی» است‌، به همین سادگی!

درباره من

دکتر ابراهیم امیری

مدرس اصول موفقیت به سادگی

من فارغ التحصیل دکترای مهندسی نفت از دانشگاه لئوبن اتریش هستم. سال‌هاست که در زمینه‌ی درک قوانین موفقیت تحقیق و مطالعات گسترده‌ای داشته‌ام. بعلاوه بیش از ۱۰ سال هم در زمینه‌ی رویکردهای مختلف نسبت به معنویت و ادیان جستجو کرده‌ام.

نتیجه‌ی همه‌ی تحقیقاتم را در قالب یک جهان‌بینی جامع‌، با نام «به‌همین‌سادگی» گردآوری کرده‌ام که تمرین معنویت و موفقیت هم‌زمان در همه‌ی جنبه‌های زندگی را به صورت ملموس و به سادگی به ارمغان می‌آورد. 

این جهان‌بینی را در پست‌های آموزشی سایت sadegy.com‌، و صفحه‌ی اینستاگرام be.hamin.sadegy‌، پادکست‌های به‌همین‌سادگی‌ و البته محصولات و کلاس‌های VIP به‌همین‌سادگی با دوستانی که به دنبال کسب نتایج ملموس و موفقیت واقعی در زندگی هستند‌، به اشتراک می‌گذارم. 

جلسه خصوصی به‌همین‌سادگی

درک علل اتفاقات در زندگی شما

افرادی که در فرایند درک قوانین قدم می‌گذارند و آگاهانه سعی در خلق زندگی و شرایط خود هستند‌، گاهی با شرایطی مواجه می‌شوند که قوانین و علت‌هایی که باعث وقوع یک تجربه‌ی خاص می‌شود را نمی‌توانند درک کنند. یا در یک موقعیت خاص‌، نمی‌دانند که چه عملی را بر مبنای قوانین موفقیت بایستی درپیش گیرند.

برا این دسته از دوستان‌ (فارغ از اینکه عضو کلاس‌های به‌همین‌سادگی باشند یا نه)، ایی امکان وجود داردکه در یک جلسه‌ی خصوصی با هم در مورد این مسأله‌ی خاص گفتگو کنیم و آن را از منظر قوانین هستی واکاوی نماییم. این جلسه به صورت فایل تصویری ضبط خواهد شد و فقط در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بارها بتوانید به آگاهی‌هایی که در آن ارائه شده است رجوع نمایید و آن را دوره کنید.

لازم به ذکر است که این یک جلسه‌ی «مشاوره» نیست که به شما بگویم چه کار بکنید یا نکنید! یا قرار نیست که نتیجه‌ی آن این باشد که یک سری صحبت‌هایی را بشنوید که صرفا حال شما را به صورت موقتی بهتر کند! بلکه با این جلسه‌، دقیقا به قوانین مربوط به موضوع مورد نظرتان تسلط خواهید یافت و خودتان قادر خواهید بود که بهترین تصمیمات را با توجه به خواسته‌های خودتان‌، اتخاذ نمایید. در این جلسات‌، شما یک ماهی نخواهید گرفت‌، بلکه ماهی‌گیری خواهید آموخت‌.

به همین دلیل‌، این جلسات شرایط ویژه‌ای دارد و برای کسب اطلاعات در مورد شرایط این جلسات‌، روی دکمه‌ی «جلسه خصوصی» کلیک نمایید. 

کلاس به‌همین‌سادگی VIP

august 2018. every monday @6:00am

Yoga (/ˈjoʊɡə/; Sanskrit, योग) is a group of physical, mental, and spiritual practices or disciplines which originated in ancient India. There is a broad variety of Yoga schools, practices, and goals in Hinduism, Buddhism, and Jainism. Among the most well-known types of yoga are Hatha yoga and Rāja yoga.

[email protected]

ایمیل

٩٨٩٣٣٢٢٨١١٥٠+

موبایل (واتساپ)

BE.HAMIN.SADEGY

اینستاگرام

XoXo