«به‌همین‌سادگی» یک جهان‌بینی است برای رسیدن به موفقیت در همه‌ی جنبه‌های زندگی به صورت ملموس‌‌ و مهم‌تر از همه‌، به سادگی!

توجه فرمایید که جلسات «عشق‌، به‌همین‌سادگی» پیوسته و مرتبط به هم هستند و برای استفاده از هر جلسه‌، حتما لازم است که جلسات قبل را (با خرید قسمت‌های قبل از بخش محصولات) استفاده نمایید.

درباره‌ی ما

ما‌، احسان شایسته و ابراهیم امیری‌، قبلاً با اتکا به تجربه‌ی خودمان و سخت‌کوشی و گذر از راه‌های سخت و طاقت‌فرسا‌ برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کردیم تا این که سرانجام پس از تجربه‌ی آن‌همه سختی‌، آگاه شدیم که هر مسیر سخت‌، مسیری اشتباه است و به یاری و هدایت خدا‌، ساده‌ترین اما موثرترین مسیر خوشبختی برایمان آشکار شد و بعد از مشاهده‌ی نتایج حیرت‌انگیز و بی‌نظیر آن‌، تصمیم گرفتیم که این آگاهی و قوانین حاکم بر آن را در قالب «به‌همین‌سادگی» با افرادی که مانند ما‌، به دنبال موفقیتِ ساده‌، مؤثر و ملموس هستند‌، به اشتراک بگذاریم.

مسیری که در آن‌، خدا تأکید بسیاری بر سادگی و لذّت دارد و می‌خواهد انسان‌ها از راهِ مستقیمِ هدایت و با استفاده از قوانین الهی تمام آنچه را می‌خواهند به صورت هم‌زمان و به سادگی تجربه کنند.

کسانی که این مدلِ موفقیت را تجربه می‌کنند بی‌شک و به هیچ قیمتی به تجربیات سخت گذشته خود باز نخواهند گشت زیرا سادگیِ موفقیت و آزادی را لمس خواهند کرد‌.

اصول و چارچوب «به‌همین‌سادگی» را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده فرمایید:

تماس با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد «به‌همین‌سادگی»‌ و یا ثبت‌نام در کلاس‌های VIP به‌همین‌سادگی‌، می‌توانید به صفحه‌ی اینستاگرام ما مراجعه فرمایید:

[email protected]

[email protected]

00989332281150   واتساپ